ATEŞKAN Avukatlık Bürosu – Bornova, İzmir

Ateşkan Avukatlık Bürosu, Avukat Yusuf Selçuk ATEŞKAN tarafından İzmir – Bornova’da kurulmuştur. İzmir Bölge Adliye Mahkemesi ile Stadyum Metro İstasyonu’na yürüme mesafesinde bulunan Gümüş Plaza Optimus’ta hizmet vermektedir.

Ateşkan Avukatlık Bürosu, uyuşmazlıkların doğmadan engellenmesi için özellikle Önleyici Hukuk uygulamalarının yaygınlaşması gerektiğine inanmakta, bunu sağlamak için hukuki danışmanlığın yanı sıra hukuksal anlaşmazlıkların çözümü, yargı mercilerinde dava takibi ve icra takibi  için kaliteli hukuki hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Büromuz, mevzuat ve içtihatlardaki değişiklikleri yakından takip ederek teknolojik imkanlardan en ileri seviyede yararlanmaktadır. Özel hukuk ve idare hukuku alanında faaliyet gösteren büromuzun başlıca çalışma alanları aşağıdaki gibidir:

  1. Kişiler ve Aile Hukuku
  2. Miras Hukuku
  3. İş Hukuku
  4. Sözleşmeler ve Tazminat Hukuku
  5. Ticaret ve Şirketler Hukuku
  6. Tüketici Hukuku
  7. İdare Hukuku

Kurucu avukatımız onbeş yılı aşkın süre ile elektrik-elektronik mühendisi ve akademisyen olarak çalışmış olup, bu alandaki tecrübeleri doğrultusunda Bilişim Hukuku, Enerji Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku alanlarıyla özel olarak ilgilenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir