Bu sitedeki içerik, Ateşkan Avukatlık Bürosu İzmir tarafından genel hukuki bilgi sağlamak için hazırlanmıştır. Sitede sunulan bilgiler hukuki veya profesyonel tavsiye veya avukat-müvekkil ilişkisi başlangıcı olarak olarak kabul edilmemelidir.

Bu bilgiler mevzuattaki son değişiklikleri yansıtmadığı gibi, sizin özel hukuki durumunuza veya davanıza uygun olmayabilir. Bu nedenle belirli bir hukuki uyuşmazlık için özel hukuki tavsiye olarak görülmemelidir. Ateşkan Avukatlık Bürosu bu bilgilerin güncelliği, geçerliliği, bütünlüğü, güvenilirliği, son yasal mevzuata uygunluğu veya özel hukuki uyuşmazlığa uyarlanabilirliği konusunda herhangi bir taahhüt vermez ve sorumluluk üstlenmez.

Bu sayfayı ziyaret edenler hukuki uyuşmazlıkları ile ilgili olarak en güncel ve güvenilir hukuki danışmanlığı almak için bir avukattan profesyonel yardım alınması gerektiğini peşinen kabul etmiş sayılır.

Ateşkan Avukatlık Bürosu Avukatlık Kanunu, Reklam Yasağı Yönetmeliği ve Avukatlık Meslek Kuralları ile diğer yasal mevzuata uymayı kabul ve taahhüt etmiştir.

Bu sitedeki bilgilerin ve makalelerin tüm hakları Ateşkan Avukatlık Bürosu’na aittir. Bunları kopyalamak ve başka yerde yayınlamak yasaktır. Sitenin herhangi bir sayfasından 5846 sayılı Fikri Mülkiyet Kanunu’nun 35. maddesine uygun olarak alıntı yapılabilir. İktibas yapıldığında, alıntının yapıldığı sayfanın bağlantısı verilmelidir.

 

Ateşkan Avukatlık Bürosu, benzer sektörlerde hizmet veren ve ortak standartları paylaşan hukuk bürolarının üye olduğu bir uluslararası bağımsız avukatlık büroları ağına üyedir. Bu ağın üyeleri bulundukları ülkelerde bütünleşik hizmetler sunmak ve işbirliği yapmak için bir araya gelmişlerdir.

Ateşkan Avukatlık Bürosu, ağın üyesi olan avukatlık bürolarıyla bütünleşik hukuki hizmetler sunmak konusunda işbirliği yapsa da bunlarla ortaklık, kar paylaşımı veya başka bir hukuki ilişki içinde değildir.

Ağa üye olan avukatlık bürolarının her birinin kendi bağımsız hukuki kişilikleri bulunmakta olup, kendi bölgelerinde bağlı bulundukları baronun meslek kurallarına uygun olarak bireysel ve bağımsız olarak çalışmaktadır. Ateşkan Avukatlık Bürosu ağa üye olan diğer avukatların veya hukuk bürolarının yaptıkları işlemlerden dolayı avukatın veya hukuk bürosunun sorumluluğunu üstlenmez.

Ağa üye olan başka bir avukat veya avukatlık bürosuyla çalışıp çalışmamaya müvekkil kendisi karar vermeli ve sonraki işlemlerden sadece seçilen avukat veya avukatlık bürosunun sorumlu olacağı kabul edilmelidir.